Cp Animation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cp Animation

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

nefret ediyorum abimden

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

nefret ediyorum abimden Empty
MesajKonu: nefret ediyorum abimden   nefret ediyorum abimden EmptyPaz Ara. 13, 2009 2:14 pm

ya arkadaşlar afedersiniz ya.abim her zaman yaptığı gibi üyeliğime girmiş.nolur affedin ya.şifre kartlarımı bulup bulup giriyo bişeyler yazıyo sinirimi bozuyo afedersiniz. pale affedin ya ben böle bişey yapmam nolur affedin Embarassed hep abim yüzünden. Crying or Very sad beni affedin nolur ya.faceme falanda giriyo o.bide zaten yazdıkları yüzünden ali beni banlamış, abim de tekrar açmış bununla girmek zorundayım.uğraşıyo ya çok üzgünüm.
§pëëďŷ
Admin
Admin
§pëëďŷ

Altın : 100129
Balık : 3

MesajKonu: Geri: nefret ediyorum abimden   nefret ediyorum abimden EmptyPaz Ara. 13, 2009 5:24 pm

Peki şifreni niye kartlara yazıosn? abin kaç yaşında bu arada? banını açıyorum, şifreni hemen değiştir. ayrıca abinin bulamayacağı bi şifre olsun ve aklında tut.
hylines
Normal Penguen
Normal Penguen

Altın : 1
Balık : 0

MesajKonu: Geri: nefret ediyorum abimden   nefret ediyorum abimden EmptySalı Ara. 15, 2009 6:08 pm

banımı açtığın için saol ama abim onunkinin(ilk açtığımın)şifreyi deistirmiş.bununla girebiliyorum.artık bu. cheers ve şifreyi kesinlikle bulamz.a bu arada abimin yaşı 15.lise1e gidiyo. rabbit
§pëëďŷ
Admin
Admin
§pëëďŷ

Altın : 100129
Balık : 3

MesajKonu: Geri: nefret ediyorum abimden   nefret ediyorum abimden EmptySalı Ara. 15, 2009 11:04 pm

tamam.

nefret ediyorum abimden
1 sayfadaki 1 sayfası